KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15811005

nr 1581 1005

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, rastande sällskap. Olja på duk, 76x95 cm, yttermått inklusive ram: 100x118 cm

Utrop:

6.500 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:34:01

20/11 21:25:31 1      Vinnande bud